ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ – ІНФОРМАЦІЙНА ЗУСТРІЧ «ФУНКЦІОНАЛЬНА ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ В УКРАЇНІ», м. Івано-Франківськ, 08 та 09 жовтня 2015 року

Шановні колеги!

08 та 09 жовтня 2015 року у рамках Проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні» ГО «Інститут громадянського суспільства» в співпраці з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та за фінансової підтримки Європейського Союзу, проводить Інформаційну зустріч «Функціональна децентралізація в Україні» та дводенний навчальний курс «Практичні аспекти децентралізації та формування дієздатних громад» для представників органів місцевого самоврядування та працівників громадських організацій Івано-Франківської області.

08 жовтня 2015 року в рамках інформаційної зустрічі «Функціональна децентралізація в Україні» буде презентовано Проект ЄС «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні» та обговорено практику застосування законодавства про об’єднання громад. З програмою інформаційної зустрічі Ви може ознайомитись нижче.

Якщо Ви бажаєте зареєструватись для участі в інформаційній зустрічі, просимо Вас до 18 год. 00 хв. 05 жовтня 2015 року заповнити електрону On-line форму, за посиланням http://goo.gl/forms/8jsYwAjDx6, такими даними: прізвище, ім’я, по-батькові (повністю), організація, посада, телефон, email.

Також повідомляємо, що для бажаючих прийняти участь у навчальному курсі «Практичні аспекти децентралізації та формування дієздатних громад» ведеться окрема реєстрація.

Для реєстрації Вашої участі на навчальний курс, необхідно до 18 год. 00 хв. 05 жовтня 2015 року надіслати на електрону пошту project@lgr.org.ua такі данні: прізвище, ім’я, по-батькові (повністю), організація, посада, телефон, email.

Звертаємо Вашу увагу, що учасники, відібрані для участі у тренінгу, додатково отримають індивідуальні запрошення з вказанням місця проведення навчального курсу та детальною програмою.

Будемо раді бачити Вас серед учасників!

_ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _

Blank_verh (1)

ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ – РЕГІОНАЛЬНА ІНФОРМАЦІЙНА ЗУСТРІЧ

«ФУНКЦІОНАЛЬНА ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ В УКРАЇНІ»

                                                         08 жовтня 2015 року, 09.15 – 12.00

Місце проведення:

(м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 40, Готельний комплекс «Надія», зала №1)

Концепція заходу: панельна дискусія – регіональна інформаційна зустріч «Функціональна децентралізація в Україні» призначена для обміну думками з аудиторією, щодо актуальних питань процесів реформування місцевого самоврядування та децентралізації в Україні, для обговорення змін до Конституції України в частині децентралізації влади, майбутнього законодавчого врегулювання адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування.

Захід буде розпочато у форматі „Відкритий мікрофон”, в рамках якого передбачається висвітлення учасниками інформаційної зустрічі думок і бачень реформи місцевого самоврядування в Україні та роль громади і громадян в процесі децентралізації влади в Україні.

Під час панельної дискусії експертами коротко будуть презентовані основні засади, принципи, що лягли в основу змін до Конституції України, законопроектів щодо реформування місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою та децентралізації влади. Разом з експертами, учасники спробують дійти до витоків нагальних проблем громад, об’єднання у спроможні громади та згенерувати рішення, що дозволять країні та регіону стати на шлях реформування влади вже сьогодні.

 09.00 – 9.15

WELCOME – КАВА ТА РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ

09.15 – 10.15

ВІДКРИТИЙ МІКРОФОН

ФОРМАТ: учасники регіональної інформаційної зустрічі обговорюють і висловлюють свої думки щодо:

–          змін до Конституції в частині децентралізації влади в Україні;

–          актуальності децентралізації влади в Україні;

–          проблеми та виклики, що виникають під час впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, шляхи вирішення;

–          роль громади та громадян в процесі децентралізації.

МОДЕРАТОР:  Анна БЕЗУЛИК, журналіст

10.15 – 12.00

ПУБЛІЧНЕ ОБГОВОРЕННЯ ТЕЗ І ПОЗИЦІЙ УЧАСНИКІВ ПАНЕЛЬНОЇ ДИСКУСІЇ – РЕГІОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ЗУСТРІЧІ

ДОПОВІДАЧІ:

  • Анатолій ТКАЧУК, директор з науки та розвитку Інституту громадянського суспільства
  • Юрій ГАНУЩАК, директор Інституту розвитку територій
  • Ніна НАТАЛЕНКО, експерт Інституту громадянського суспільства
  • Андрій ГІНКУЛ, керівник проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні»
  • Андрій ХУДИК, експерт Інституту громадянського суспільства
  • Оксана ГАРНЕЦЬ, керівник Швейцарсько-українського проекту “Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO

ТЕМИ ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ

·        Чому децентралізація  необхідна саме зараз?

·        Зміни до Конституції України – зрада чи захист національних інтересів?

·        Які можливості та механізми децентралізації?

·        Роль громади як базової одиниці місцевого самоврядування

·        Об’єднання та співробітництво громад

·        Навчальні можливості проекту DESPRO у контексті реформ

МОДЕРАТОР:  Анна БЕЗУЛИК, журналіст